Logo SPACE4U Development Witolda 80
 
 

Skończona elewacja, zamocowane balkony

elewacja i balkony witolda80Sprzedaż mieszkań

Sprzedaż mieszkań witolda80

Już 70 % mieszkań sprzedanych

Z przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że sprzedaliśmy już 70 procent mieszkań budynku przy ul. Witolda 80. Ożywienie na rynku mieszkaniowym potwierdzają rosnące wyniki sprzedaży większości firm developerskich. Wiele osób zdecydowało się na kupno mieszkań na etapie wznoszenia murów, kolejnych pięter. Znikoma część czeka z kupnem do bardziej zaawansowanego stanu prac budowlanych. Klienci coraz częściej oczekują nie tylko wysokiej jakości wykonania, ale szukają projektów gotowych do natychmiastowego zamieszkania. Obserwujemy rosnący popyt na lokale wykończone „pod klucz”.
Elewacja

elewacja witolda80

Czas na piękną elewację.

Precyzyjne wykonanie energooszczędnych rozwiązań budowlanych pełni bardzo ważną rolę, jak odpowiednio dobrane materiały oraz technologia pozwalająca na obniżenie zużycia energii. Dbamy więc o odpowiednie ocieplenie budynku. A jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny – przy zapytaniu o dom, budynek, najczęściej opowiadamy o kolorach, ścianie elewacyjnej. Mało kto mówi w pierwszej kolejności o ilości kondygnacji, rozmieszczeniu okien. Ważny jest ogólny wygląd budynku. Dla nowoczesnej architektury powinny dominować chłodne kolory, ale neutralne, by nie zdominowały innych aspektów projektu..

W przypadku witolda 80 deweloper SPACE4U Development dostosował projekt do tych trendów. Po dokładnym ociepleniu budynku została położona jasna płytka kontrastująca z ciemnym wyłożeniem wnęk okiennych i balkonowych nadając budynkowi niezwykle elegancki wygląd, zaś wykonawstwo podkreśliło tylko szyk całego projektu. .
Pod klucz

wizualizacje mieszkania witolda80

Każdy marzy o swoim mieszkaniu.

Kupując mieszkanie u dewelopera SPACE4U Development mogą Państwo wybrać opcję wykończenia pod klucz w trzech wersjach: srebrnej, złotej i platynowej, jak również na indywidualne zamówienie. W zakładce "pod klucz" przedstawione są wizualizacje. Pozostanie tylko urządzenie drobiazgów, dobór ulubionych kolorów, mebli by móc w pełni cieszyć się swoim wymarzonym mieszkaniem, zaprosić gości czy zorganizować romantyczną kolację, odpocząć w swym zacisznym kątku.

Wizualizacje mają pomóc w określeniu wykończenia wnętrza, jednak to wyobraźnia i indywidualne potrzeby nadają jemu charakteru. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i na umówienie się na rozmowę o szczegółach dotyczących układu mieszkania, doboru wyposażenia etc.
Elewacja

rusztowanie budynku witolda80

Trwają nieprzerwanie prace budowlane. Budynek już cały w rusztowaniach - jest ocieplany i aby cieszyc oko mieszkańców robiona jest elegancka elewacja. Budynek na pewno będzie się wyróżniał spośród innych w okolicy. Dla dewelopera SPACE4U piękne wykończenie budynku jest również ważne, jak oddanie w Państwa ręce pięknych mieszkań.
Biuro na Braterskiej 16 we Wrocławiu

biuro space4u braterska16 kępa mieszczańska

Na ulicy Braterskiej 16 we Wrocławiu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym o nowoczesnej architekturze znajduje się biuro dewelopera SPACE4U Development.

To tutaj można się umówić na rozmowy o swoim własnym przyszłym mieszkaniu, to tutaj przy filiżance kawy można obejrzeć plany pomieszczeń, przyjrzeć się pełnym wizualizacjom wymarzonego mieszkania.

Odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie dotyczące naszej budowy, podpowiemy jak uniknąć popełnienia błędów przy próbie załatwiania kredytu, skonsultujemy z naszym doradcą do usług finansowych. To dzięki niemu dostanie kredytu może okazać się łatwe.

Ponieważ mieszkanie to piękne wykończenie, wygoda i bezpieczeństwo - zapraszamy do biura by omówić wszystkie aspekty urządzania własnego kąta. Pomogą w tym wizualizacje mieszkań w różnych standardach wykończeniowych i cenowych ponad to pod indywidualne zamówienie umówimy na osobiste porady z naszymi fachowcami.

Dla nas wykończenie mieszkań i dbałość o detale jest priorytetem. Ważne jest, by Państwo mogli się cieszyć życiem, mieszkać w centrum Wrocławia, odpoczywać po ciężkim dniu pracy, spełniać swe marzenia.
Kępa Mieszczańska

kępa mieszczańska

Na grudzień Agencja Mienia Wojskowego zaplanowała pierwsze przetargi na działki na Kępie Mieszczańskiej po tym, jak wyspa zyskała długo oczekiwany miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Jako pierwsze pod młotek pójdzie osiem gruntów w rejonie ul. Mieszczańskiej i Dmowskiego.

Plan przewiduje, że w centralnej części Kępy Mieszczańskiej mogłyby powstać m.in. budynki mieszkalne, usługowe, kongresowe i konferencyjne, a także szpitale, widowiskowe obiekty kultury, edukacyjne i wypoczynkowe. Natomiast na nabrzeżach i w jej północnej części (naprzeciw elektrociepłowni) przewidziano tereny zielone i wypoczynkowe z szaletami oraz bulwary spacerowe, mariny i przystanie.

Zabytkowe budynki na Kępie Mieszczańskiej mogą być naszym odpowiednikiem łódzkiej Manufaktury czy poznańskiego Starego Browaru - przekonują historycy sztuki. Na wojskowych terenach sprzedawanych przez Agencję Mienia Wojskowego na inwestora czeka m.in. XIX-wieczna stajnia i budynki, których fragmenty elewacji konserwator nakazał zachować

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,14772649,Zabytki_i_wojskowe__smaczki__na_Kepie__Jak_je_wykorzystac_.html#ixzz2kWUkX6JB
Są już okna

okna w budynku witolda80

Zostały zakończone prace konstrukcyjne. Są wszystkie piętra. Pozostało do zrobienie uzbrojenie budynku we wszelkie instalacje: elektryczne, wodne oraz wykończenie schodów klatki schodowej, dodanie poręczy, zamontowanie windy. Na zewnątrz będzie robiona piękna elewacja. To, co widać jeszcze gołym okiem, to montaż okien. Jest już praktycznie ukończony. Budynek coraz bardziej przypomina miejsce do zamieszkania.
Kredyty na 100proc. jeszcze tylko trzy miesiące !

koniec kredytow 100 procent wkład własny koniec kredytow 100 procent

W nowym roku o kredyt hipoteczny będzie trudniej.

Banki będą wymagać 5proc. wkładu własnego.

-Co więcej, w 2017r., żeby móc kupić wymarzony dom czy mieszkanie, będziemy musieli dysponować aż jedną piątą wartości nabywanej nieruchomości - mówi Ewa Kozłowska, ekspert Gold Finance ze Związku Firm Doradztwa Finansowego.

Potrzebny wkład własny.

W czerwcu Komisja Nadzoru Finansowego wprowadziła zmiany do Rekomendacji S. To dokument, który określa standardy usług bankowych z zakresu kredytów hipotecznych. - Według nowych postanowień od przyszłego roku klienci ubiegający się o kredyt hipoteczny będą musieli posiadać 5 proc. wkładu własnego. To jednak dopiero początek zmian. Z każdym rokiem wysokość wymaganego wkładu ma być większa - aż do 20 proc. w 2017r. Dodatkowo KNF poleca bankom zmiany w zakresie okresu kredytowania - informuje Kozłowska. Według nowych ustaleń okres ten nie może przekroczyć 35 lat. Rekomendowane jest natomiast udzielanie kredytów na nie więcej niż 25 lat. Obecnie klienci zadłużają się nawet na pół wieku, czyli aż dwa razy dłużej.

Po co takie zmiany? - Celem zmian nie jest utrudnienie dostępu do kredytów, ale bezpieczeństwo stabilności rynku nieruchomości i usług finansowych. Idąc na rękę tym, dla których odłożenie kilku czy kilkunastu tysięcy jest problemem, KNF proponuje, by w następnych latach kredyty były udzielane z mniejszym wkładem własnym (np. 10 proc.) Pozostała część kredytu musi być jednak w takiej sytuacji ubezpieczona - dodaje ekspert.

(Gazeta Wyborcza dodatek Dom 16 października 2013 nr 43)
Wiecha na dachu

wiecha na dachu witolda80

Przy tak szybkich pracach budowlanych zostały zakończone prace związane z wykonaniem konstrukcji obiektu. Świętowano zakończenie ważnego etapu budowy budynku, czyli położenie ostatniego elementu konstrukcji dachu, zgodnie z tradycją budowlaną mogła być powieszona wiecha.
I kolejne piętro ukończone

kolejne piętro gotowe witolda80

Widok na budowę z lotu ptaka. Widać w jakim tempie stawiane są kolejne ściany. Sprzyja aura pogodowa. Nie ma żadnych opóźnień w realizowaniu planu budowy.
Witolda 80 jest już na Facebooku

witolda80 juz na fecebooku

26 sierpnia deweloper SPACE4U Development z adresem witolda80 dołączył do Facebooka.


facebook polub mnie


Prace na budowie

kolejne piętro gotowe na witolda80

Praca wre. Ściany stawiane są w tempie oszałamiającym.
Prace na budowie

kolejne piętro gotowe

Praca wre. Ściany stawiane są w tempie oszałamiającym.
Początki budowy

poziomy kamienicy na witolda80

Wyjście poziomu ponad ziemię przy ul. Księcia Witolda 80
Początki budowy

fundamenty kamienicy na witolda80

Wykopy, oczyszczanie terenu i wylewanie pierwszych fundamentów pod przyszłą kamienicę przy ul. Księcia Witolda 80
Początki budowy

miejsce pod budowę na witolda80

Wyznaczone miejsce na teren budowy pod przyszłą kamienicę przy ul. Księcia Witolda 80